Представники «Нашого краю» взяли участь у Християнському Громадянському Форумі

08.02.22mazurchak - Представники «Нашого краю» взяли участь у Християнському Громадянському Форумі

Співголова політичної партії «Наш край» Олександр Мазурчак та очільник Таращанської міської ради Михайло Кривошеєв взяли участь у роботі Християнського Громадянського Форуму «Україна та Європа: суспільні і державні перетворення на основі християнських цінностей». Захід зібрав депутатів різних рівнів з усіх регіонів України, урядовців, представників бізнесу, культури, освіти, громадських діячів та священнослужителів.

Основна мета зібрання – обмін досвідом, поглиблення співпраці між депутатами задля побудови ефективної роботи на місцях, обговорення механізмів  суспільних та державних перетворень на основі християнських засад.

«Надзвичайно радий, що вже багато років поспіль маю честь розвиватися та співпрацювати з громадянським рухом «Всі разом!», долучатися до його численних проєктів. Дуже цінно опинитися в такому добірному колі фахових та найпрогресивніших організаторів вуличних заходів «Всі разом за сім’ю!» по всій країні, резидентів та аналітиків Кабінету експертів, авторитетних громадських лідерів, представників центральних та місцевих органів влади, служителів церков і науковців», – зазначив голова Таращанської міськради.

Також до заходу долучилися представники Інституту Ordo Iuris – провідної юридичної організації Польщі, яка акредитована в Європейському парламенті. Як підкреслив Михайло Кривошеєв, єднання зусиль України та Польщі для спільної місії на європейському континенті – важлива мета Форуму цього року.

Під час заходу було обговорено такі теми, як ціннісні орієнтири чинного парламенту, захист прав людини, посилення актуальної публічної експертизи  тощо.

«Приємно вражений рівнем залученості учасників Форуму. Він став потужним комунікативним майданчиком для спілкування та обміну досвідом», – наголосив представник «Нашого краю».