Представники «Нашого краю» взяли участь у відкритті пожежної команди у Матіївській ОТГ

06.06.17

Представники «Нашого краю» взяли участь в урочистому відкритті пожежної команди у селі Матіївка Носівського району, що є центром однойменної об’єднаної територіальної громади. З передовим досвідом організації пожежної справи ознайомилися депутат Чернігівської обласної ради від «Нашого краю», виконавчий директор Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко, Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, Кіптівський сільський голова Володимир Кучма.

Штат пожежної команди у Матіївці складає 8 чоловік особового складу. Цілодобове чергування будуть забезпечувати 2 вогнеборці, які зможуть оперативно виїхати за викликом. Територія обслуговування місцевої пожежної команди охоплюватиме 6 населених пунктів. До цього часу найближча пожежна частина від села Матіївка знаходилася в райцентрі на відстані 45 км.

За словами начальника управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області Романа Гордового, створення таких команд дозволить мінімізувати час прибуття пожежно-рятувальних підрозділів до місця пригоди, що в свою чергу збереже життя й майно людей, сприятиме більш оперативному реагуванню на пожежі та інші надзвичайні події.

Володимир Ігнатченко зауважив, що досвід пожежних команд в ОТГ є позитивним для всіх представників громад. «Якщо Носівка належно забезпечена послугами рятувальників, то у Володьковій Дівиці (великому населеному пункті громади) є потребу в укомплектуванні штату команди, налагодженні її якісної роботи», – зазначив він.

Після урочистого перерізання стрічки, почесні гості мали змогу оглянути приміщення підрозділу, ознайомитися з технікою та спорядженням рятувальників.