Представники «Нашого краю» передали бійцям закарпатської бригади акумулятори до автомобілів

05.05.18

З цієї нагоди 4 травня партійці навідалися до Мукачева. А саме — у розташування закарпатських «Ведмедів» — 4-го окремого мото-піхотного батальйону 128 бригади. Про це інформує прес-служба Закарпатської обласної партійної організації ПП «Наш край».

За словами депутата Воловецької райради від партії «Наш край» Михайла Гафинця, допомагати військовим у часи бойових дій – це не просто добра воля, а обов’язок кожного:

«Ці люди стоять на передовій під вогнем, захищаючи наш спокій. Тому, якщо ми можемо чимось допомогти їм, то звісно робимо це. Тим більше, що часто спілкуємося з військовими і знаємо про їхні потреби».

2 акумулятори до вантажних авто від керівника партії в області Антона Громового передали партійці — його заступник Іван Синетар та лідер Ужгородського осередку Володимир Химинець.

Командир взводу матеріального забезпечення Олександр Книш розповів, що хоча акумулятори до авто ніби звична річ, та на передовій вони дуже швидко виходять з ладу і їх потрібно часто міняти. Державне забезпечення – налагоджене добре, проте військові завжди раді допомозі волонтерів, які можуть закупити певні речі дуже оперативно.

Командир 4-го ОМПБ Олександр Чуйко подякував за акумулятори, які будуть встановлені на автівки, що вирушать до зони бойових дій. Також він зазначив, що наразі військові, які повертаються зі Сходу, також потребують соціально-психологічної реабілітації.

«Є бази для відпочинку, де для АТОвців відпочинок безкоштовний. Проте не завжди є можливість доправити їх туди. А таку можливість не хотілося б втрачати. Тож ми були б раді допомозі у вирішенні транспортного питання. Для бійців реабілітація після бойових дій – дуже важлива. Не йдеться навіть про відпочинок на дороговартісних курортах, просто кілька днів у горах – піти назбирати грибів, ягід тощо – це вже неабияк допомагає нашим хлопцям. Тож будемо вдячні у сприянні в таких речах», — підсумував Олександр Чуйко.

Представники партії «Наш край» пообіцяли за можливості сприяти у вирішенні цих питань для військових, інформують у прес-службі Закарпатської партійної організації.