Представники «Нашого краю» не брали участі у так званих регіональних форумах на підтримку автономій областей

24.12.16

Партія «Наш край» заявляє, що поширена низкою інтернет-ЗМІ інформація про участь представників партії у так званих регіональних форумах на підтримку автономії українських областей, не відповідає дійсності.

Раніше було поширено інформацію про те, що представники «Нашого краю» вимагають в Кабінету міністрів автономії для трьох українських областей – Кіровоградської, Полтавської та Хмельницької.

Зокрема, у новинах наводиться цитата депутата Кіровоградської обласної ради від партії “Наш край” Григорія Сергієнка, який начебто схвалює таку ініціативу. Така інформація не має нічого спільного з реальністю: у жодному подібному форумі Григорій Сергієнко участі не брав та, відповідно, нічого подібного на процитоване не говорив.

«Наш край» послідовно виступає за децентралізацію та розширення повноважень громад. Проте ми не підтримуємо «ініціативи», коли під виглядом боротьби за права громад здійснюються провокації, спрямовані на порушення цілісності України.

Партія «Наш край» звертається до ЗМІ з вимогою не поширювати недостовірну інформацію, а також спростувати вже опубліковані повідомлення.