Представник «Нашого краю» переміг у голосуванні за «Почесного громадянина Чернігівської області»

05.09.17

Перший заступник голови Чернігівської обласної ради, представник політичної партії «Наш край» Валентин Мельничук переміг за підсумками голосування серед претендентів на звання «Почесний громадянин Чернігівської області».

Голосування тривало упродовж трьох місяців на офіційному сайті Чернігівської обласної ради. Всього було визначено шість претендентів – відомих у регіоні політичних, громадських, культурних діячів. У підсумку на сайті зафіксовано понад 87 тис. голосів, 48,7% віддано саме за Валентина Мельничука. Результати голосування будуть враховані у подальшому депутатами обласної ради під час присвоєння звання «Почесний громадянин Чернігівської області».

Довідка: Валентин Мельничук – політичний діяч та науковець. У 1990-1992 роках – Чернігівський міський голова, також був представником Президента України у Чернігівській області, обирався народним депутатом України. У 2002-2005 роках – голова Чернігівської облдержадміністрації. У 2010-2015 роках – заступник голови Чернігівської обласної ради. З 2015 року – перший заступник голови Чернігівської облради.

Має науковий ступінь доктора філософії в галузі ділового адміністрування. Заслужений економіст України. Нагороджений орденами «За заслуги» трьох ступенів та князя Ярослава Мудрого.