Представницю «Нашого краю» обрано секретарем Городнянської міської ради

03.12.20

Представницю «Нашого краю» Світлану Більську обрано секретарем Городнянської міської ради під засідання першої сесії міськради. Попереднього скликання вона також була секретарем цієї ради.

«Для мене це честь і відповідальність перед громадою. Активно долучатимуся до розв’язання проблемних питань жителів нашої громади, працюватиму задля подальшого розвитку Городнянської ОТГ», – зазначила Світлана Більська. У засіданні взяв участь підприємець і меценат Ігор Романенко, який очолював фракцію «Наш край» у Городнянській міськраді попереднього скликання, а під час цьогорічних місцевих виборів обраний депутатом Чернігівської обласної ради.

Також під час першої сесії Городнянської міськради оголошено про створення фракції «Наш край». Під час сесії депутати розглянули організаційно-кадрові питання, потім у пленарному засіданні зроблено перерву до 10 грудня.

Довідка: Світлана Більська народилася 1967 року в селі Хрипівка Городнянського району. Закінчила Гомельський кооперативний інститут (за спеціальністю «бухгалтерський облік, контроль та аналіз господарської діяльності»). Працювала на керівних посадах у системі споживчої кооперації та комерційних підприємствах. 2017 року обрана секретарем Городнянської міської ради.