Представниця «Нашого краю» у Чернігівській міськраді очолила депутатську групу з гендерних питань

15.06.2115 06 novost rodykova gender - Представниця «Нашого краю» у Чернігівській міськраді очолила депутатську групу з гендерних питань

Депутатка Чернігівської міської ради від «Нашого краю» Марія Родикова очолила депутатську групу з гендерних питань «Рівні можливості», до складу якої увійшли представники трьох політичних сил. Відповідне рішення схвалено під час засідання членів цієї групи. Також учасники засідання схвалили положення про діяльність депутатської групи.

Групу створили представники різних політичних партій Чернігівської міськради, щоб покращити становище жінок і чоловіків у суспільстві. Депутати будуть дбати також і про суспільний діалог щодо забезпечення рівності в різних сферах суспільно-політичного життя.

Голова депутатської групи наголосила, що група будуватиме свою діяльність у міськраді на принципах відкритості і прозорості. Її представники будуть відкритими для депутатів міськради від різних політичних сил.

«Рівноправне представництво жінок і чоловіків у процесах управління як на місцевому, так і державному рівнях  – це показник демократичності та дотримання основних громадянських свобод», – підкреслила Марія Родикова.

Наразі представники і представниці групи працюють над відкриттям притулку для чернігівців, постраждалих від домашнього насильства.