Голова партії «Наш край» розповів міністру інфраструктури України про проблеми Одещини і закликав вжити заходів

04.08.15

Голова Всеукраїнської партії «Наш край» Антон Кіссе зустрівся у Києві з міністром інфраструктури України Андрієм Пивоварським, щоб звернути його увагу на найбільш актуальні інфраструктурні проекти регіону, які потребують державної підтримки. Такими є будівництво автодороги Одеса-Болград-Рені, завершення робіт із запуску поромної переправи Орлівка-Ісакча, а також реконструкція залізничного полотна та адаптація до сучасних умов ділянки залізниці Березино-Бесарабка (Тарутинський район).

За словами Антона Кіссе, міністр володіє ситуацією, а будівництво транспортного коридору Одеса-Рені є одним із пріоритетів на тлі інфраструктурних больових точок, наявних у нашій країні.

«Мені було приємно почути таку оцінку значущості реалізації цього проекту. Міністр запевнив мене, що зі свого боку зробить все можливе для підготовки достатньої аргументації, здатної переконати депутатів проголосувати за фінансування будівництва дороги Одеса-Рені», – зазначив нардеп. У той же час, як підкреслив Антон Кіссе, він не зупиниться на досягнутому і продовжить зустрічі та переговори з чиновниками та колегами по парламенту, від яких безпосередньо залежить доля найважливішого інфраструктурного проекту, здатного дати імпульс економічному розвитку регіону.

Не менш важливим завданням є введення в експлуатацію поромної переправи Орлівка-Ісакча, що дозволить збільшити вантажопотік і товарообіг відразу на 40-60 відсотків. «Українські та румунські експерти підрахували економічну вигоду від роботи переправи, їхні висновки знайшли підтримку губернатора Одеської області, а також у Кабінеті міністрів», – говорить Антон Кіссе.

Лідер партії «Наш край» переконаний, що, незважаючи на економічні труднощі, пов’язані з подіями на сході країни, уряд повинен створювати базис для залучення інвестицій та відродження економіки, аби продемонструвати політичним і фінансовим партнерам готовність просуватися шляхом реформування економіки. «Не можна нескінченно існувати за рахунок кредитів і затягування поясів населенням. Необхідно визначити пріоритети, великі інфраструктурні проекти в регіонах, здійснення яких у результаті буде приносити гроші в загальну казну», – висловив свою думку Антон Кіссе.

Політик позитивно оцінює рішення міністра інфраструктури створити робочу групу із залученням експертів із вивчення ситуації на ділянці залізниці Березино-Бесарабка в Тарутинському районі Одеської області. Антон Кіссе також увійде до цієї групу, щоб довести питання реконструкції залізничного полотна з повним облаштуванням цієї ділянки до логічного завершення.

Причому для подальшого лобіювання здійснення інфраструктурних регіональних проектів Антон Кіссе намір задіяти не тільки свій депутатський мандат, а й лідерів та активістів всеукраїнської партії «Наш край».

«Консолідовані зусилля громадських активістів і політиків можуть привести до хорошого ефекту, коли справа стосується відстоювання суспільних інтересів. Наша акція зі збору підписів до президента і прем’єр-міністра з вимогою відремонтувати дорогу Одеса-Рені, в якій взяло участь майже 46 000 осіб, вже приносить свої результати», – заявляє Антон Кіссе, ініціатор створення партії «Наш край».

Політик вважає, що він і його прихильники йдуть правильним шляхом. «Немає справи важливішої, ніж робота задля розвитку та процвітання рідного краю і людей, які створюють його славу», – переконаний Антон Кіссе.

Фото: «Рупор Одеси».