Правоохоронні органи мають встановити, хто несе відповідальність за відсутність газу в Єлизаветівці

12.01.17

Партія висловлює глибоку занепокоєність ситуацією, що склалася навколо конфлікту із подачею газу до Єлизаветівки Петриківського району Дніпропетровської області та звертається до правоохоронних органів з вимогою проведення всебічного і неупередженого розслідування конфлікту, під час якого постраждали мешканці села.

На думку партії, корпоративні суперечки місцевої влади та представників газопостачальних компаній не повинні призводити до негативних наслідків стосовно мешканців Єлизаветівки.

Партія закликає правоохоронні органи, Національну поліцію та Прокуратуру провести детальне розслідування ситуації з відсутністю централізованого газопостачання до Єлизаветівки та притягнути до відповідальності винних в свідомій чи не свідомій організації цього комунального колапсу.

«Наш край» закликає обидві сторони конфлікту – сільського голову і газопостачальників сісти за стіл переговорів та вирішити проблему у розумний законний спосіб.

Ми глибоко переконані, що корпоративний конфлікт, який має місце в Єлизаветівці, не повинен шкодити місцевій громаді, а силові протистояння, які відбуваються на фоні цього конфлікту, загрожувати життю і здоров’ю людей.

На нашу думку, органи місцевого самоврядування повинні докладати всіх зусиль для того, щоби члени їх громад жили в достатку, злагоді та відчували себе в цілковитій безпеці.