Правоохоронна система в Ужгороді повинна нарешті довести власну ефективність, – заява Закарпатської обласної організації партії

19.05.16

Учорашні події на площі Театральній у місті Ужгород вкотре продемонстрували критичний рівень напруги та кримінальних настроїв у суспільстві. Стрілянина у центрі європейського міста посеред білого дня – нонсенс. Коли ж мова йде про стрілянину за участі депутатів міської ради та громадських активістів, рівень критичності цього явища зростає в рази.

Наразі говорити про злочинців чи жертв у цій ситуації рано – надто полярно різні думки звучать від різних сторін конфлікту. Тим не менш, ми закликаємо закарпатських правоохоронців, поліцію, прокуратуру, слідчих максимально ефективно задіяти власні ресурси та встановити справжніх винуватців цього кричущого випадку. Правоохоронна система в Ужгороді та в Закарпатті загалом повинна довести свою ефективність і нарешті піднятися на рівень попередження подібних загроз, а не ліквідації їхніх наслідків.

Репутація Ужгорода, котрий усіма силами зараз бореться за статус популярного туристичного міста, учора понесла непоправимі втрати. Місто стало заручником криміналітету та злочинців і цю ситуацію потрібно терміново переламувати. Інакше учорашня ситуація може повторитися і поставити під загрозу життя інших жителів та гостей міста.

Закарпатська обласна парторганізація політичної партії «Наш край» розраховує на оперативне та об’єктивне розслідування цієї справи і гідне покарання винних.

Закарпатська обласна організація партії «Наш край»