«Працювати і об’єднувати навколо себе професіоналів», – У Запоріжжі пройшла обласна конференція «Нашого краю»

02.10.17

KVI 6708 300x200 - «Працювати і об'єднувати навколо себе професіоналів», - У Запоріжжі пройшла обласна конференція «Нашого краю»30 вересня у Запоріжжі пройшла V обласна конференція політичної партії «Наш край», присвячена підведенню підсумків роботи за 2015-2017 рр. та відзначення другої річниці діяльності партії в Запорізькій області. Делегати конференції з’їхалися на захід зі всіх районів Запорізької області. Це депутати різних рівнів, лікарі, вчителі, керівники підприємств, аграрії, лідери думок, активісти і прихильники партії.

Після потужного старту на місцевих виборах 2015 року партія «Наш край» впевнено продовжує рухатися вперед. Сьогодні партію представляють 623 депутата різних рівнів, з них 89 депутатів від нових об’єднаних територіальних громад, двоє мерів міст, 26 сільських і селищних голів.

Партія «Наш край – це партія нового типу, яка приймає рішення колегіально. В основі ідеології партії лежить принцип регіонального патріотизму.

За словами голови Запорізької обласної організації політичної партії «Наш край» Сергія Кальцева, успіхи партії пояснюються правильно обраній стратегії. Її суть проста – працювати на благо рідної території і об’єднувати навколо себе професіоналів.

«За два роки роботи представниками «Нашого краю» в органах місцевого самоврядування вдалося реалізувати безліч соціально-економічних проектів, пов’язаних з благоустроєм дворів і прибудинкових територій, ремонтом доріг, відновленням освітлення, надання адресної матеріальної допомоги жителям Запорізької області соціально незахищених категорій», – розповів Сергій Кальцев.

Конструктивна позиція «Нашого краю» високо цінується земляками. Це чітко показали результати виборів в об’єднані територіальні громади, які пройшли 11, 18 грудня і 30 квітня цього року, на яких «Наш край» зайняв впевнене перше місце, отримавши чверть всіх депутатських мандатів.

Ефективна робота Запорізької обласної організації наголошується і на всеукраїнському рівні. Голова центрального виконавчого комітету політичної партії «Наш край» Олександр Мазурчак, присутній на конференції, підкреслив величезний внесок запорізької команди у всеукраїнський успіх партії «Наш край».

«Запорізька обласна організація одна з кращих в нашій політичній силі. На останніх виборах, які проходили в територіальних громадах, саме завдяки Запорізької області ми посіли перше місце. Також не можу не відзначити той факт, що показники Запорізької області за кількістю членів партії – одні з кращих в Україні», – сказав Олександр Мазурчак.

За короткий проміжок часу партія «Наш край» з молодої політичної сили перетворилася на потужну партію з парламентськими амбіціями, яка активно розвивається по всій країні.

Подальші плани «Нашого краю» – продовжити перемагати на виборах всіх рівнів, підвищуючи вплив своїх представників на соціально-економічне життя регіону і представництво в органах місцевого самоврядування. Крім того, «Наш край» планує активно виступити на наступних виборах до Верховної Ради і отримати статус парламентської політичної сили.

У партії впевнені, це дасть можливість ефективно відстоювати інтереси жителів Запорізького краю вже на більш високому – всеукраїнському рівні.