ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення зборів Київської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

10.09.20

Відповідно до частин другої, третьої статті 218 Виборчого кодексу України Київська обласна організація Політичної партії «НАШ КРАЙ» повідомляє, що 15 вересня 2020 року о 17:00 за адресою: Київська область, Вишгородський район, місто Вишгород, вулиця Межигірського спасу, буд. 6 відбудуться збори з метою висування кандидатів у депутати Вишгородської міської ради Вишгородського району Київської області, кандидатів у депутати Петрівської сільської ради Вишгородського району Київської області, кандидатів у депутати Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області, кандидатів у депутати Вишгородської районної ради Київської області та кандидата на посаду Вишгородського міського голови Вишгородського району Київської області на Перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року, Перших виборах депутатів районних рад 25 жовтня 2020 року.

Для висвітлення зборів Київської обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ» допуск представників ЗМІ на місце проведення заходу здійснюватиметься за попередньо складеними списками акредитованих журналістів.

Акредитація проводиться пресслужбою Київської обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ» за номером телефону: + 38 066 380 20 55. Акредитуватися представники ЗМІ можуть також надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected]