ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення Зборів Кіровоградської міської організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

13.09.20

Відповідно до ч. 3, ст. 218 Виборчого кодексу України Кропивницька міська організація Політичної Партії «НАШ КРАЙ» повідомляє, що 18 вересня 2020 року о 16:00 за адресою: м. Кропивницький, вул. Шевченка, 60, відбудуться Збори з метою висування кандидатів у депутати міської ради, районних у місті рад,   кандидата на посаду міського голови територіальних громад міста Кропивницького  на місцевих виборах, депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

До уваги представників засобів масової інформації: акредитованими можуть бути штатні працівники друкованих та електронних засобів масової інформації, які, відповідно до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» мають свідоцтво про державну реєстрацію або відповідно до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають ліцензію на мовлення.

Акредитація працівника засобу масової інформації здійснюється безоплатно на підставі подання засобу масової інформації.

У поданні засобу масової інформації зазначаються його повне найменування, дата і номер реєстрації, адреса, адреса електронної пошти (за наявності), номер засобу зв’язку, прізвище, ім’я та по батькові журналіста, працівника засобу масової інформації щодо якого вноситься подання.