ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення зборів Дніпропетровської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

12.09.20

Згідно частини 3 статті 218 Виборчого Кодексу України  Дніпропетровська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» повідомляє, що 18 вересня 2020 року о 17 годині 00 хв. за адресою: Дніпропетровська область, місто Дніпро,  вулиця Маршала Малиновського, 13А відбудуться збори Дніпропетровської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» з метою висування кандидатів у депутати сільських, селищних, міських рад територіальних громад Дніпропетровської області і відповідних сільських, селищних, міських голів на перших виборах  депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року, а також висування кандидатів в депутати Дніпропетровської обласної ради на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року.

До уваги представників засобів масової інформації:

Акредитованими можуть бути штатні співробітники друкованих та електронних засобів масової інформації, які у відповідності до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» мають свідоцтво про державну реєстрацію або у відповідності до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають ліцензію на мовлення.

Акредитація співробітника засобу масової інформації здійснюється безкоштовно на основі заяви засобу масової інформації. В заяві засобу масової інформації вказується його повне найменування, дата та номер свідоцтва про державну реєстрацію, ліцензії, адресу місцезнаходження, електронну адресу, номер телефону для зв’язку, ПІБ журналіста – співробітника засобу масової інформації.

Акредитація проводиться пресслужбою Дніпропетровської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» за номером телефону: + 38 095 82 86 413. Акредитуватися представники ЗМІ можуть також надіславши листа з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів та їхні контактні дані на електронну адресу: [email protected]