Повідомлення про проведення Конференції Одеської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ»

14.09.20

На виконання ст. 218 Виборчого кодексу України Одеська обласна організація політичної партії «НАШ КРАЙ» повідомляє, що 19 вересня 2020 о 11 годині 00 хвилин за адресою: м Одеса, проспект Гагаріна 12 / А, Бізнес-центр «Шевченківський» відбудеться Конференція Одеської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» з метою висування кандидатів у депутати сільських, селищних, міських, районних рад територіальних громад Одеської області та відповідних сільських, селищних, міських голів на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських, районних рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року, а також кандидатів у депутати Одеської обласної ради на чергових виборах депутатів місцевих рад 25 жовтня 2020 року.

До уваги представників засобів масової інформації:

Акредитованими можуть бути штатні співробітники друкованих та електронних засобів масової інформації, які відповідно до Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» мають свідоцтво про державну реєстрацію або відповідно до Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають ліцензію на мови.

Акредитація співробітника засобу масової інформації здійснюється безоплатно на підставі заяви засоби масової інформації. У заяві засоби масової інформації вказується його повне найменування, дата і номер свідоцтва про державну реєстрацію, ліцензії, адреса місцезнаходження, електронна адреса, номер телефону для зв’язку, ПІБ журналіста – співробітника засоби масової інформації.

Акредитація проводить Прес-служба Одеської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» по телефону 098 314 59 77. Акредитуватися представники ЗМІ можуть також відправивши лист з інформацією про назву ЗМІ, прізвище та ім’я журналістів і їх контактні дані на електронну адресу: press.nashkray .od @ gmail.com

Заявка про акредитацію подається не пізніше ніж до 17 години 18 вересня 2020 року.