Потрібно позбавляти ліцензій облгази, які продовжують «здирати» додаткові гроші з людей

18.04.19

Позбавити ліцензій облгази, які продовжують “здирати” додаткові гроші зі споживачів, закликає регулятора “Наш край”. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, облгази продовжують відкрито ігнорувати рішення регулятора та додатково нараховують оплату за газ.

“До “Нафтогазу” продовжують надходити скарги з регіонів на додаткові нарахування на газ. Всупереч рішенню НКРЕКП, облгази далі нараховують споживачам обсяги газу за приведення до стандартних умов – ту саму доплату, яка визнана судом незаконною. “Наш край” закликає владу провести додаткову перевірку облгазів та позбавити ліцензій порушників рішень регулятора”, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що газових олігархів вже штрафували за незаконні нарахування.

“Газових олігархів вже штрафували, їм погрожували, а вони собі далі дурять громадян та державу. Заради збільшення своїх прибутків олігархи продовжують «домальовувати» у платіжках незаконну доплату за газ”, – додав Олександр Мазурчак.

Він закликав владу провести додаткову перевірку облгазів, наскільки виконуються рішення регулятора.

«У разі підтвердження порушень, примусити зробити перерахунок та позбавити ліцензії порушників”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, у грудні минулого року споживачі газу без лічильників отримали рахунки за газ із донарахуваннями. 12 грудня Кабінет Міністрів схвалив рішення перевірити всі облгази у країні. Нацкомісія з регулювання енергетики та комунальних послуг заборонила операторам газорозподільної системи проводити донарахування за природний газ.