Популісти не мають прийти до влади на парламентських виборах, – «Наш край»

24.04.19

Не допустити популістів до влади на парламентських виборах закликає виборців “Наш край”. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, виборцям потрібно вже зараз думати, кого підтримати на наступних виборах, щоб популісти не потрапили до парламенту.

“Попри завершення президентської кампанії, загроза популізму, який підміняє собою справжню політичну дискусію, залишається. Щоб країна успішно розвивалася, в парламент повинні пройти в першу чергу фахівці – грамотні економісти, антикризові менеджери, господарники. З багатим практичним досвідом, знаннями і бажанням працювати так, щоб звичайним громадянам хотілося залишитися жити у своїй країні“, – зазначив Олександр Мазурчак.

Він вкотре нагадав, без підтримки депутатів президент не може вирішити нагальні для українців проблеми.

“Людей цікавлять вирішення проблем, із якими вони стикаються щоденно: зростання тарифів на комунальних послуги, слабка соціальна допомога та недостатні соціальні виплати, справедливість у призначенні та монетизації субсидій. Всі соціальні питання повністю у компетенції уряду, який призначає парламент, та місцевої влади, а не президента”, – додав Олександр Мазурчак.

Співголова партії закликав українців приймати рішення ще до початку виборчої кампанії та не реагувати на яскраві шоу і дотепні гасла.

“Щоб протистояти популізму, «Наш край» готовий на майбутніх виборах стати центром об’єднання здорових сил, здатних працювати заради людей і країни”, – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо, 27 жовтня 2019 року мають відбутись чергові вибори до Верховної Ради України.