Понад 1500 управлінців пройшли «Школу партії» «Нашого краю»

22.08.16

«Школа партії» відбулась у 12 областях для понад 1500 слухачів. На Волині та у Харкові, Луганську та Львові для місцевих депутатів та просто активних громадян пройшли заняття у «Школі». До «партійної школи» завітали як ті, хто хотів проконсультуватись щодо законодавчих нюансів, особливостей формування місцевого бюджету, так і громадяни, яких хвилювали проблеми створення та функціонування, наприклад, ОСББ.

Вже третій місяць, за підтримки політичної партії «Наш край» в областях проходять семінари «Школи партії». За цей час майже 1500 активістів відвідали «Школу депутатів», «Школу молодого лідера» та «Школу активних громадян». Семінари відбулись у Дніпропетровській, Донецькій, Волинській, Львівській, Харківській, Запорізькій, Одеській, Луганській, Миколаївській, Херсонській та Кіровоградській областях. Найближчим часом тренінги проводитимуться на Буковині та Закарпатті.

Навчання «Школи партії» для представників партії «Наш край» розпочалися на Чернігівщині. Саме там відбувся перший семінар «Школи депутатів», де представники місцевих рад отримали консультацію та допомогу. «На жаль, не всі депутати приходять на посаду на 100 відсотків підготовленими до роботи, тому наше завдання – зробити все, аби депутати від партії «Наш край» були максимально обізнані у законодавчих нюансах та особливостях структури органів місцевого самоврядування», – зазначає керівник «Школи партії» Олег Половцев.

За останні декілька місяців навчання у «Школі депутатів» пройшли понад 500 представників сільських і селищних, міських та обласних рад. Шість годин роботи у Школі спрямовані на розвиток управлінського та лідерського потенціалу депутата, освоєння технологій розробки та управління проектами на місцевому рівні, а також на аналіз та розуміння державної політики.

Партія «Наш край» зацікавлена, щоб її депутати місцевих рад були максимально ефективними та корисними для виборців. Під час одного тренінгу в Миколаєві співголова партії «Наш край» Юрій Гранатуров зазначив, що для партії дуже важливо не тільки сформувати команду «нашекраєвців» в особі досвідчених господарників, але й всіляко допомагати їм розвиватися, вчасно реагувати на всі зміни в українському законодавстві.

Також у партії функціонує «Школа молодого лідера». «Молодь сьогодні дуже активна. Її енергію та знання потрібно спрямувати у потрібне русло. Лідерська школа – це те, що потрібно для молодих політично свідомих громадян. Навчаючись, молодь зможе відкрити шлях для самореалізаціїі, стати членом сильної Команди», – наголосив Олег Половцев.

«Школа партії» живе не лише проблемами місцевих депутатів, але й звичайних людей. Враховуючи особливості державної політики у сфері ЖКГ, партія «Наш край» у «Школі активних громадян» вирішила приділити максимальну увагу інформуванню населення щодо особливостей управліня багатоповерхівками. «Наш край» допомагає їхнім мешканцям захиститися від змін у системі ЖКГ, спричинених непродуманими діями влади. «Ми допомагаємо людям розібратись із законодавчими змінами у сфері житлово-комунального господарства, захистити власні квартири від маніпуляцій з боку міської влади, неякісного обслуговування та непосильних тарифів», – зазначив співголова партії «Наш край» Олександр Мазурчак.

Водночас, керівник проекту «Школа партії» Олег Половцев повідомив, що стартував другий етап семінарів, де депутати обговорюють бюджетну політику та особливості формування місцевого бюджету. Також найближчим часом «Школа партії» планує ще відкрити «Школу жіночого лідерства», адже потрібно руйнувати стереотипи, пов’язані з роллю та місцем жінки у політиці.