Полтавщина долучилася до акції «Наш край – наша турбота»

10.05.18

32191322 2082011481828776 5012542368499367936 n 1 300x225 - Полтавщина долучилася до акції «Наш край – наша турбота»Полтавська обласна організація “Нашого краю” долучилася до акції «Наш край – наша турбота». Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

«Чистота і благоустрій наших вулиць, прибудинкових територій, парків та зон відпочинку – спільна відповідальність усієї громади»,- у цьому глибоко переконані у «Нашому краї» і саме тому політична сила ініціювала протягом останнього місяця проведення у цілому ряді населених пунктів області заходів по прибиранню та впорядкуванню місць відпочинку та дозвілля під гаслом «Наш край – наша турбота».

Сьогодні, підбиваючи підсумки акції, можемо з упевненістю сказати, що завдяки нашій згуртованості та спільній праці, жити у нашому краї стало значно комфортніше, проінформували у прес-службі.

Так, зокрема, за ініціативи і безпосередньої участі голови Оболонської ОТГ, члена партії «Наш край» Бориса Пустовойтова та депутатського корпусу, громада опорядкувала парк біля річки Крива Рудка, що на Семенівщині.

У Терешківській ОТГ Полтавського району, спільними зусиллями територіальної партійної організації та її активістів, громада отримала гойдалку для дитячого майданчика, сміттєві баки та лавки.

У Заворсклянській ОТГ, окрім прибирання території, було облаштовано місця відпочинку у паркових зонах сіл Ватажкове і Минівка, де також встановлено новенькі лавки від «Нашого Краю», виготовлені за особистого сприяння голови обласної організації Євгена Ніколаєнка.

Обласна організація партії «Наш край» і особисто голова Євген Ніколаєнко дякує всім небайдужим, хто долучився до акції та бажає лише процвітання нашому рідному Полтавському краю!