Політиків, які намагаються приватизувати тарифний протест, очікує неминуче забуття

18.11.16

Невдоволення людей високими тарифами та низькою якістю комунальних послуг очікувано переросло у вуличні протести, право на які закріплене в українській Конституції.

Тиснути на владу для зниження тарифів на газ, світло, опалення та гарячу воду – законне право громадянина України. Ми, як і більшість українців переконані, що тарифи повинні бути реальними, а їх сплата – не ставити українські сім’ї на межу виживання.

«Наш край» переконаний, що українські родини не повинні ставати жебраками, через ненажерливість комунальних олігархів та енергетичних монополістів.

На нашу думку політичні партії, замість сумнівних спроб вуличного піару, повинні зосередити свої зусилля на законотворчій роботі та відстоювати інтереси людей в сесійній залі. Парламентські фракції та окремі депутати володіють достатнім набором сил та засобів для захисту людей на законодавчому рівні.

Нам прикро бачити те, як окремі політичні діячі та політичні партії намагаються спекулювати на народному невдоволенні, роблячи спроби приватизувати протест людей в угоду своїм містечковим політичним інтересам та амбіціям.

«Наш край» підтримує законні вимоги Українського Народу до влади – знизити комунальні тарифи, зробити їх прозорими та доступними для всіх.

Водночас, партія звертається до політиків негайно припинити цинічне паразитування на народному протесті і відмовитись від використання на акціях партійної та іншої політичної символіки.

Ми переконані, що Тарифний Протест повинен бути виключно громадським засобом тиску на владу. Будь-які спроби політизації гніву людей неминуче обернуться проти самих політиків.