Підвищення податку на землю – це нові побори з фермерів під виглядом детінізації, – «Наш край»

16.07.20

Партія «Наш край» закликає владу припинити вигадувати чергові податки, які вбивають фермерство. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, влада має відмовитись від ідеї запровадити новий податок для малих фермерів.

«Новий законопроєкт про так звану детінізацію виробництва сільгоспродукції передбачає запровадження нового податку на кожен гектар землі сільгосппризначення, без урахування – чи то заробив щось на ньому фермер, чи ні. У разі його ухвалення, землевласник замість замість 300 грн платитиме майже 6000 грн з гектару землі. Влада має припинити вигадувати податки, які вбивають фермерство», – зазначив Олександр Мазурчак.

Від таких нововведень, наголосив співголова партії, зиск отримують великі агрокомпанії.

«Мікрофермерство, яке розвивалося хоч якось останніми роками, зупиниться. При цьому вигоду отримають великі агрокомпанії, які звільняться від конкурентів, отримають дешеву робочу силу та викуплять у збанкрутілих селян землю», – переконаний Олександр Мазурчак.

«Наш край», зазначив Олександр Мазурчак, вимагає від влади відмовитися від ідеї запровадити новий податок для малих фермерів.

«Український агрокомплекс буде розвиватися, якщо будуть розвиватися та зростати аграрії у різних галузях, із різними статками та розмірами землі. Тільки так ми збудуємо збалансовану систему, яка зможе протистояти будь-яким ринковим пертурбаціям», – підсумував Олександр Мазурчак.

Нагадаємо, парламенту пропонують ухвалити законопроєкт №3131 про детінізацію виробництва сільгосппродукції. Ним передбачено запровадження нового податку на кожен гектар землі сільгосппризначення, без урахування – чи то заробив щось на ньому фермер, чи ні.