Під гаслом детінізації уряд гальмує економічне зростання аграрного сектору України, – «Наш край»

17.12.21zemlya - Під гаслом детінізації уряд гальмує економічне зростання аграрного сектору України, - «Наш край»

«Антиолігархічний» законопроєкт №5600 про внесення змін до Податкового кодексу України  фактично перетворився в антифермерський та душить основу українського села – селян та фермерів. Таку думку висловив голова Запорізької обласної організації політичної партії «Наш край» Андрій Горський.

«Тепер податки платитимуть практично всі селяни – навіть власники присадибних городів, починаючи від площі у 50 соток. Дрібне фермерство й самостійна обробка землі стане невигідною, й цілком очікувано, що така політика уряду підштовхне людей до продажу своїх земельних ділянок», – зазначив він.

Також Андрій Горський підкреслив, що найбільше обурення селян викликало введення податку на пай. Тепер власникам доведеться платити приблизно 1,5 тис. грн з 1 га.

«Влада під гаслом детінізації гальмує економічне зростання аграрного сектору. Загнані в податкове ярмо українці через безвихідь почнуть продавати землі, й у виграші тут залишаться хіба що великі аграрні корпорації, адже саме вони матимуть можливість за безцінь викупити найкращі землі. В “антиолігархічному” законопроєкті влада має боротись з олігархами, а не з власним народом”, – резюмував Андрій Горський.