Під час пандемії коронавірусу, коли українці втрачають доходи, підвищення тарифів є злочином, – «Наш край»

25.11.20630 360 1477471393 1417 - Під час пандемії коронавірусу, коли українці втрачають доходи, підвищення тарифів є злочином, – «Наш край»

Врегулювати тарифи на газ та не допустити їхнього зростання закликає уряд партія «Наш край». Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

Співголова партії зазначив, що «Наш край» виступає категорично проти підвищення ціни на газ у будь-якій формі.

«Наш край» вимагає від уряду врегулювати ситуацію з тарифами на газ та не допустити їхнього зростання. Під час пандемії коронавірусу, коли українці втрачають доходи, підвищення тарифів є злочином», –підсумував Олександр Мазурчак.

Він нагадав, що влада вкотре підвищує ціни на газ.

«У листопаді вартість газу для людей зросла на 34,7%, а з нового року зросте тариф і на доставку газу – постачальники палива прив’язали його до ціни на газ, яка зросла. Водночас народні депутати підтримують законопроекти, завдяки яким будуть погашені податкові борги «Укрнафти» на 30 мільярдів гривень. І це тоді, коли все більше людей опиняється за межею бідності», – зазначив Олександр Мазурчак.

Олігархічні угрупування, наголосив співголова партії, через своїх представників у Верховній раді обкрадають українців підвищеними додатковими платежами.

«Українцям – підвищення ціни на газ, олігархам – зростанням доходів та списання боргів. Так зараз виглядає політика влади», – наголосив Олександр Мазурчак.

Як відомо, нещодавно член Нацкомісії з регулювання сфери енергетики і комунальних послуг, Ольга Бабій, повідомила, що тариф на доставку газу підвищиться в Україні з нового року. Це пов’язано зі зростанням цін саме на «блакитне паливо».