Первомайщина – мій квітучий край

23.05.17

степк_1В рамках проекту «Миколаївщина – мій квітучий край», Первомайська районна організація «Нашого краю» та депутати районної ради від партії ініціювали місцевий проект «Первомайщина – мій квітучий край».

За ініціативи депутатів Первомайскої районної ради Маляренко Тетяни Дмитрівни, Повстемської Віри Іванівни, Чепіжко Ольги Валентинівни  в селі Степківка Первомайського району було вирішено закласти сквер.

Ідею депутатів підтримали всі жителі села. Силами односельців були викорчувані старі дерева, та на їх місце висаджено 300 молодих саджанців. Також на території скверу було встановлено дитячий майданчик. Кошти на благоустрій та облаштування скверу надала депут Первомайскої районної ради від “Нашого краю” Маляренко Т.Д.

Степківській сквер назвали “Віра. Надія. Любов”.

За підтримки та організації “Нашого краю” відбулось урочисте відкриття скверу та дитячого майданчика, яке стало справжнім святом для жителів села Степківка. Колектив самодіяльності сільского Будинку

Культури порадував односельців своєю творчістю. Найактивніші жителі, які займались благоустроєм скверу, отримали подарунки.

Цей проект – довгостроковий, розрахований на перспективу та консолідацію зусиль для наведення та підтримання порядку територій у своїх населенних пунктах.