Переможець виборів у Носівській ОТГ подякував виборцям

23.12.16

Переможець виборів на посаду голови Носівської ОТГ Володимир Ігнатченко, якого підтримував «Наш край», подякував  виборцям за надану довіру. Про це йдеться у його зверненні до Носівської громади.

«Результати виборів у Носівській об’єднаній громаді засвідчили налаштованість наших мешканців на соціально-економічний розвиток. Про це свідчить впевнена перемога «Нашого краю» – партії, що підтримує розвиток об’єднаних громад. Люди висловилися за забезпечене і комфортне життя на території нашої громади. Для цього вони обрали сили та представників, які, на їхню думку, здатні вирішувати поставлені завдання», – говориться у зверненні.

В.Ігнатченко закликав представників різних політичних сил об’єднатися і працювати на благо громади. Також він підкреслив, що  «двері його кабінету будуть завжди відкриті для представників усіх прагматичних сил, готових разом працювати на розвиток нашої Носівщини».

Новообраний голова Носівської ОТГ анонсовув створення громадської ради за участю представників різних партій, громадських об’єднань, активістів та представників бізнесу. Серед пріоритетів на посаді голови громади В.Ігнатченко назвав забезпечення добробуту людей, створення робочих місць, модернізацію шкіл, дитячих садків, будинків культури. Також він має намір працювати над створенням муніципальної поліції, що захистить спокій і безпеку на території громади; залученням інвестицій у розвиток промисловості, зокрема, переробки молока, овочів та фруктів.

«Носівщина – наш край, який потребує спільної уваги і роботи. Тому співпраця – краща за конфлікт, а діалог – корисніший за політичні свари. Працюймо разом, щоб забезпечити розвиток нашої Носівської громади. А успішна громада забезпечить добробут кожному своєму мешканцю», – підкреслюється у зверненні.