Переможців акції «Солодка годівниця» від «Нашого краю» на Херсонщині оголосять 3 лютого

31.01.22herson - Переможців акції «Солодка годівниця» від «Нашого краю» на Херсонщині оголосять 3 лютого

Під час святкових тижнів декілька тисяч подарунків роз’їхалися по всій Україні в ході акції «Солодка годівничка» політичної партії «Наш край». Переможців заходу  у Херсонській області визначать 3 лютого.

Зважаючи на масштабність акції та велику кількість учасників, голова фракції «Наш край» Херсонської обласної ради Віталій Булюк вирішив збільшити кількість номінацій та відзначити цінними подарунками не тільки трьох головних переможців. Тож заохочувальні призи також поїдуть до небайдужих, допитливих і креативних дітей в усі райони, де проходила акція. За попередніми підрахунками, це близько 30 населених пунктів. Прізвища переможців будуть опубліковані на сторінці партії «Наш край» Херсонщина у Фейсбук 3 лютого.

Усього в області команда депутатів разом з активістами роздала сім’ям із дітьми, вихованцям шкіл, дитсадків і соціальних центрів 3600 солодких пакунків. Це були не просто пакунки цукерок – а дарунки, які долучили маленьких і великих жителів області до добрих справ. Задум, ініційований партією «Наш край», полягав у тому, що кожен, навіть найменший з нас, спроможний зробити світ навколо кращим і добрішим. Для цього подарункову коробку від цукерок потрібно було перетворити на годівничку, наповнити їжею для пернатих і почепити на дереві, таким чином, допомігши пташкам пережити зимові холоди.

Усі, хто залюбки долучився до цієї гарної справи, сфотографував свою годівницю, а потім розмістив її на сторінці у Фейсбук, мав змогу позмагатися за призи. За умовами акції, три конкурсанти, які набрали найбільшу кількість лайків та репостів за свою публікації, отримають у подарунок сучасні гаджети.

Та головне, що нам усім вдалося подарувати дітям ще один щасливий спогад та ще один урок любові до нашого краю!