Павло Халімон, Чернігівщина: Підприємства мають сплачувати податки там, де вони працюють

25.09.15

Активіст партії «НАШ КРАЙ», керівник реєстраційної служби Прилуцького районного управління юстиції Павло Халімон, після місцевих виборів планує активно сприяти децентралізації влади, інвестиціям і підприємництву. Він переконаний: податки залишатимуться на місцях, а люди матимуть більше роботи.

На чому ви плануєте зосередитися, коли фінішують виборчі перегони і прийде час справами виправдовувати довіру земляків?

Разом з однодумцями відстоюватимемо децентралізацію влади. Вважаю, що підприємства мають сплачувати податки там, де вони працюють. У Прилуках два найбільші платники — тютюнова фабрика і нафтогазовидобувне управління, сплачують більшість коштів до Києва, а на Прилуччині лишаютьс я переважно нарахування на зарплати. А ще серйозні екологічні проблеми.

Якщо доб’ємося змін до Податкового кодексу, то зможемо отримувати в казну міста на 40 відсотків більше. Сприятимемо і збільшенню інвестицій та створенню робочих місць на великих підприємствах і в малому бізнесі. Прилуки можуть пишатися розвинутим духом підприємництва. Слід лише прибрати перепони для його розвитку. Це зробить наше місто заможним, підвищить життєвий рівень людей.

Якими конкретними проектами плануєте опікуватись у місті?

Прилукам необхідний сміттєпереробний завод. Наш однопартієць і однодумець мер Калуша на Івано-Франківщині Ігор Насалик збудував подібне підприємство. Завод енергоощадний, невеликий, його будівництво не потребує великої кількості дозволів і погоджень. А користі від нього чимало.

Чи зросте плата за вивіз сміття після побудови сміттєпереробного заводу?

Підприємство матиме достатньо прибутку від використання матеріалів для переробки. Тому збільшувати плату немає потреби.

Хто є вашими однодумцями, з якими ви реалізуватимете плани?

До нашої команди долучилося багато міських та сільських голів, їхніх заступників, депутатів місцевих рад з великим досвідом, чимало представників реального бізнесу, які вміють досягати амбітних цілей.