Партія “НАШ КРАЙ” розпочала кампанію протидії поширенню коронавірусної інфекції в Україні «Здоровий рідний край: громади спільно проти коронавірусу»

24.03.20

Мета кампанії – зробити наші громади, села та міста більш безпечними та допомогти нужденним у цей важкий час.

“Ми як політична сила, яка має потужне представництво у місцевій владі, будемо посилювати санітарну безпеку наших громад, забезпечувати стабільну роботу всіх служб та допомагати нужденним. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб українці безпечно пройшли нинішні випробування. Ми зробимо все, щоб рідний край був здоровий” – говориться в заяві.

В планах місцевих осередків партії широкий спектр заходів: від закупівлі та безкоштовної роздачі засобів захисту до контролю за роботою ЖЕК-ів та комунальників з якості прибирання та санітарної обробки підїздів та сходових клітин.

Кампанія супроводжуватиметься хештегом: #НашКрайОберігай.

A4 info nk 1 727x1024 1 213x300 - Партія "НАШ КРАЙ" розпочала кампанію протидії поширенню коронавірусної інфекції в Україні «Здоровий рідний край: громади спільно проти коронавірусу»                A4 info nk 2 727x1024 1 213x300 - Партія "НАШ КРАЙ" розпочала кампанію протидії поширенню коронавірусної інфекції в Україні «Здоровий рідний край: громади спільно проти коронавірусу»