Партія “Наш край” привітала ветеранів Ліманщіни з 73-ю річницею перемоги у Другій світовій війні

10.05.18

IMG 26120c71877cc171cc352da07de47cf9 V 225x300 - Партія "Наш край" привітала ветеранів Ліманщіни з 73-ю річницею перемоги у Другій світовій війніНапередодні 9 травня представники Лиманської міської партійної організації “Наш край” відвідали проживають в місті і районі учасників Другої світової війни, щоб привітати їх з Днем Перемоги та вручити пам’ятні подарунки. Про це повідомив голова Лиманської міської партійної організації партії “Наш край” Олександр Журавльов.

За його словами, під час зустрічей, партійці дізналися про сьогоднішні будні ветеранів, послухали фронтові спогади і висловили сердечну вдячність за героїзм, проявлений під час бойових дій.

«У наших серцях завжди буде пам’ять, вдячність і повага, тому ми не тільки напередодні святкових дат, а постійно не забуваємо про наших ветеранів. Сьогодні для них важливіше за все увагf, розуміння того, що про них пам’ятають, що їх шанують. Наша партійна організація буде продовжувати надавати підтримку своїм ветеранам, адже вони наша гордість і слава», – зазначив Олександр Журавльов.