Партія «Наш край» почала процедуру відкликання депутатських повноважень Херсонського зрадника Булюка

20.05.22mazurchak 2 - Партія «Наш край» почала процедуру відкликання депутатських повноважень Херсонського зрадника Булюка

Партія «Наш край» обурена і глибоко розчарована вчинком свого колишнього партійця Віталія Булюка, який став так званим «заступником окупаційного голови Херсонської облдержадміністрації Володимира Сальдо». Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

««Наш край» завжди була і буде проукраїнською партією, яка визначає своїми головними цінностям суверенітет, цілісність та розвиток Незалежної України. Ми не терпітимемо зрадників та колаборантів під своїми стягами. Віталій Булюк не є членом партії з липня 2021 року, але входив до складу нашої фракції в Херсонській обласній раді. Ми починаємо негайну процедуру відкликання його депутатських повноважень і закликаємо правоохоронні органи, передусім прокуратуру, максимально прискіпливо та неупереджено розслідувати можливий факт державної зради».

 

Водночас Мазурчак наголосив, що партійці «Нашого краю» з перших днів війни стоять на сторожі державних інтересів: воюють в складі ЗСУ, входять до лав Територіальної оборони, займаються активною волонтерською діяльністю.

«Ми абсолютно переконані, що Україна дуже скоро здобуде Перемогу і звільнить свою землю від рашистів. Разом із окупантами перед судомі постануть і колаборанти, які зрадили свою Державу. Покарання для них має бути найсуворішим», – наголосив співголова партії.

filestorage page 0001 724x1024 - Партія «Наш край» почала процедуру відкликання депутатських повноважень Херсонського зрадника Булюка