Партія «Наш край» озвучила імена учасників передвиборної гонки на місцевих виборах

20.09.20

19 вересня відбулася Конференція Одеської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ» з метою висування кандидатів у депутати сільських, селищних, міських, районних, обласних рад та голів територіальних громад Одеської області на виборах до органів місцевого самоврядування 25 жовтня 2020 року.

Перед делегатами виступив співголова партії «Наш край», народний депутат України Антон Кіссе. Він ще раз нагадав присутнім про те, що партія «Наш край» була створена саме в Одесі, і за короткий термін об’єднала всі регіони України. П’ятирічна діяльність депутатів і членів партії ознаменована серйозними результатами – ремонт міжнародних і регіональних дорожніх магістралей, запуск переправи «Орловка-Ісакча», ремонт численних об’єктів інфраструктури.

«Нам є з чим і для чого йти на вибори, тому що попереду багато роботи і цю роботу повинні виконувати професіонали, люди, по-справжньому вболівають за свій рідний край, знають про проблеми на місцях і можливості їх вирішення. Майбутнє регіонів – в руках людей, які там живуть, тобто в руках кожного з нас, і перемога буде за нами, так як тільки господарники можуть врятувати, розвинути і примножити багатство наших громад, районів і регіонів»- резюмував Антон Кіссе.

Також на зборах було прийнято і затверджено програму партії, яка складається з 12 життєствердних кроків, спрямованих на реальне поліпшення життя людей, комфортний побут і соціальний і культурний добробут.

В ході конференції були озвучені і затверджені імена перших п’ятірок кандидатів в депутати всіх рівнів. Також учасники конференції підтримали кандидатуру Євгена Червоненка на посаду міського голови Одеси від партії «Наш край».

photo 2020 09 20 09.18.27 1024x682 - Партія «Наш край» озвучила імена учасників передвиборної гонки на місцевих виборах photo 2020 09 20 09.18.35 1024x682 - Партія «Наш край» озвучила імена учасників передвиборної гонки на місцевих виборах photo 2020 09 20 09.18.39 1024x682 - Партія «Наш край» озвучила імена учасників передвиборної гонки на місцевих виборах