Партія «Наш край» отримала нагороду за сприяння розвитку спорту в Рубіжному

23.12.21lugansk - Партія «Наш край» отримала нагороду за сприяння розвитку спорту в Рубіжному

Політична партія «Наш край» отримала нагороду за сприяння розвитку фізичної культури та спорту в м. Рубіжне Луганської області. Нагородження відбулося під час урочистого заходу, присвяченого спортивним досягненням рубежанців.

21 грудня у культурно-спортивному центрі Рубіжного Луганської області під час заходу «Спорт – для дітей! Діти – для спорту! заступник міського голови Олег Ткаченко відзначив тих, хто надає фінансову та організаційну допомогу дитячо-юнацькому спорту. У номінації «За сприяння розвитку фізичної культури та спорту у м. Рубіжне» нагороджено політичну партію «Наш край».

У свою чергу, депутат Рубіжанської міської ради від «Нашого краю» Юлія Котова вручила грамоти та пам’ятні подарунки тренерам та спортсменам з пауерліфтингу, які здобули цього року яскраві перемоги на змаганнях світового рівня – Миколі Бараннику, Аніті Колесник, Іллі Ситнику, Віктору та Андрію Урбанам.

«Вітаємо наших спортсменів і бажаємо ставити перед собою лише найвищі цілі та досягати їх із завзятістю та майстерністю!», – зазначила Юлія.