Партійці «Нашого краю» Київщини обговорили новації виборчого законодавства

24.07.20

Зміни до виборчого законодавства стали головною темою семінару-наради Київської обласної організації політичної партії «Наш край» за участі представників місцевих осередків партії. Про особливості оновленого виборчого законодавства, підготовку та організацію до виборів за новими правилами «нашокраївців» Київщини поінформували співголова партії Олександр Мазурчак та очільник обласної партійної організації Анатолій Присяжнюк.

Олександр Мазурчак наголосив, що цьогорічні місцеві вибори матимуть низку важливих нововведень. Зокрема, відбуватимуться на новій територіальній основі, за новими виборчими системами та з обов’язковим дотриманням гендерної квоти у виборчих списках. Крім того, він розповів присутнім про зміни розміру грошової застави для кандидатів та яку форму матиме виборчий бюлетень.

У свою чергу, голова Київської обласної партійної організації Анатолій Присяжнюк акцентував увагу учасників зібрання на якісному  відборі кандидатів на посади голів ОТГ та в депутати рад. За його словами, це мають бути авторитетні та шановані в громадах люди, які довели свою ефективність конкретними справами, «горять бажанням та ідеями змінити життя рідного краю на краще». Також серед нагальних завдань, які поставив перед партійцями очільник обласної партійної організації – робота з виборцями, відстоювання інтересів місцевих громад.

«Ми повинні не просто порушувати гострі проблемні питання об’єднаних територіальних громад, а й сприяти якнайшвидшому їхньому вирішенню, – підкреслив Анатолій Присяжнюк.

photo 2020 07 28 15.21.48 1024x576 - Партійці «Нашого краю» Київщини обговорили новації виборчого законодавстваIMG 6966 1024x576 - Партійці «Нашого краю» Київщини обговорили новації виборчого законодавстваphoto 2020 07 28 15.22.08 1024x755 - Партійці «Нашого краю» Київщини обговорили новації виборчого законодавства