Партійці «Нашого краю» в Тростянці викрили корупційну схему, яку покриває мер міста

21.05.21golovna - Партійці «Нашого краю» в Тростянці викрили корупційну схему, яку покриває мер міста

Дві з трьох організацій, що поставляють продукти в заклади освіти Тростянецької громади належать близьким родичам міського голови Юрія Бови. Більше того – ТОВ «Сумська продуктова компанія» має припис контролюючого органу про постачання неякісних продуктів у заклади освіти. Документи, що це доводять отримали та оприлюднили представники партії «Наш край».

Відповідно до документів, які мають представники партії «Наш край», відповідь очевидна. Адже дві з трьох організацій, що поставляють продукти в заклади освіти Тростянецької громади належать близьким родичам міського голови Юрія Бови, а ТОВ «Сумська продуктова компанія» має припис контролюючого органу про постачання неякісних продуктів у заклади освіти.

Крім того, що, на думку представників партії «Наш край», прослідковується корупційна складова та сприяння у веденні бізнесу представникам родини міського голови Юрія Бови, підприємці Геннадій Вовк та Крістіна Бова не мають відповідних дозвільних документів для постачання продуктів у заклади освіти.

bochkarov viktor 1024x587 - Партійці «Нашого краю» в Тростянці викрили корупційну схему, яку покриває мер міста

«Не маючи цих документів, підприємцям заборонено постачати продукти в заклади освіти. Вони не є виробниками продуктів харчування, тому гарантувати безпечність продуктів для дітей вони не можуть», – говорить Віктор Бочкарьов, депутат Тростянецької міської ради від політичної партії «Наш край».

ТОВ «Сумська продуктова компанія» взагалі має припис головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області, в якому чітко вказані порушення при постачанні продуктів харчування до закладів освіти та вимогою вилучити і знищити ці продукти. Попри такі зловживання, Тростянецька міська рада і надалі продовжує співпрацювати з постачальником.

skan dpss page 0001 757x1024 - Партійці «Нашого краю» в Тростянці викрили корупційну схему, яку покриває мер міста

skan dpss page 0002 759x1024 - Партійці «Нашого краю» в Тростянці викрили корупційну схему, яку покриває мер міста

skan dpss page 0003 748x1024 - Партійці «Нашого краю» в Тростянці викрили корупційну схему, яку покриває мер міста

Звернення депутатів «Нашого краю» щодо публічного розслідування цих фактів міська влада Тростянця ігнорує. У мерії «в упор» не бачать ні корупції, ні порушень при закупівлі продуктів харчування для закладів освіти.

Натомість, фракція «Нашого краю» не полишить питання якісного і безпечного харчування дітей, а усі документи спрямує до правоохоронних органів.

Діти громади не мають бути заручниками корупції!