Освітня ініціатива від «Нашого краю». У Харкові пройшов тренінг з жіночого політичного лідерства

25.04.17

Тренінги, організовані «Нашим краєм» спільно з Національним Демократичним Інститутом, тривають. У суботу, 22 квітня пройшов другий тренінг циклу з жіночого політичного лідерства. Опрацьовували важливу для майбутніх політиків тему – «Особистісний потенціал і лідерські якості».

«Наш край» уважно ставиться до освітніх програм, і співпрацює з міжнародними інституціями. Співорганізатор тренінгового циклу Національний демократичний Інститут підготував навчальний курс для жінок, які прагнуть реалізувати себе і побудувати політичну кар’єру.

Для політика важливо знати свої сильні сторони і розвивати їх. Мета тренінгового циклу з жіночого політичного лідерства від «Нашого краю» та NDI вивести учасниць із зони комфорту, і тим самим розкрити їх внутрішній потенціал. Тренінг з розвитку лідерських якостей провів Михайло Городок, політтехнолог, практикуючий психолог, керівник «Школи партії «Наш край».

Тренінг був побудований у форматі діалогу і розбитий на три модуля. Кожен модуль – як окрема підтема із запитаннями та завданнями. Учасниці вивчили види ефективних і об’єднуючих комунікацій, розбирались в практичних вправах, навчались як відрізняти почуття від потреб і правильно висловлювати свої прохання.

Будь-яка діяльність, громадська, політична, навіть сімейне життя вимагає вміння знаходити вихід з конфліктних ситуацій. Цьому питанню Михайло Городок приділив особливу увагу на тренінгу. Кілька групових завдань були спрямовані саме на вироблення вміння сприймати ситуацію з емпатією, тобто бути здатним стати на місце співрозмовника, відчути і зрозуміти його переживання.

Навчальний цикл продовжиться у травні.