Оригінальну залу родини графа Ілінського відкрили у Романівському музеї, за сприяння депутата від «Нашого краю»

20.05.21vystavka ilinskogo 1 - Оригінальну залу родини графа Ілінського відкрили у Романівському музеї, за сприяння депутата від «Нашого краю»

Відкриття унікальної експозиції відбулося у Краєзнавчому музеї Романівщини. Там, за сприяння та фінансової підтримки депутата Житомирської обласної ради від «Нашого краю» Ігоря Ходака, який постійно підтримує музей, почала працювати четверта зала. У ній в оригінальній формі подані відомості про знану на Романівщині родину графа Ілінського.

«Відкриття нової експозиції відбулося у колі шанованих гостей.  Повагу до старань музейних ентузіастів своєю присутністю  засвідчив і голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. Спільно з ним відзначили тих, хто докладає максимум зусиль до розбудови і процвітання музею. Я гордий тим, що разом з керівником закладу Юрієм Кондратюком, маємо прекрасну історію співпраці, по мірі можливості завжди намагаюсь фінансово підтримувати проекти музею.  Унікальні експозиції нині доповнюють картини заслуженого художника України Василя Кондратюка»,- зазначив Ігор Ходак.

Високі оцінки роботі закладу щиро висловили  колеги-музейники: Ірина Дячук – директорка Національного музею космонавтики  та Роман Насонов – керівник Житомирського обласного краєзнавчого музею.

Август (Юзеф) Ільїнський (1766 — 1844), граф австрійський і російський, відкрив у Романові у 1806 році інститут глухонімих, був таємним радником цариці Катерини II.