Опозиційний блок намагається зірвати роботу Слов’янської ТВК на виборах у Миколаївську раду

01.12.16

У Слов’янському районі на Донеччині Опозиційний блок намагається зірвати роботу територіальної виборчої комісії на виборах Миколаївської міської ради об’єднаної територіальної громади. Про це повідомляє Донецька обласна організація партії “Наш край”.

За словами керівника обласного осередку партії Сергія Третьякова, ЦВК за наполяганням Опозиційного блоку після утворення ДВК 29 листопада з порушенням процедури у терміновому порядку замінила голову ТВК та одного члена комісії.

“Порядок вступу на посаду голови ТВК чітко регламентований законом. Так новопризначений голова комісії має на найближчому засідання прийняти присягу у присутності 50%+1 члена комісії, після цього він може отримати посвідчення і розпочати роботу, збирати засідання комісії. І тільки після цього він отримає відповідно до акту прийому-передачі печатку ТВК від заступника голови комісії. Але якимось чином новоприбулі люди опинились на засіданні комісії вже із посвідченнями та із печаткою на руках намагались повторно створити ДВК”, – зазначив він.

Він також додав, що засідання супроводжувалось спробами спровокувати скандал та захопити кабінет голови ТВК. Біля 20 хвилин невідомі люди із плакатами атакували приміщення комісії.

“Це фактично рейдерське захоплення ТВК з метою відмінити законне рішення в інтересах конкретної політичної сили. Опозиційний блок втратив підтримку на місцях і намагається виграти вибори шляхом фальсифікацій. Але методи, до яких вони звикли, більше не пройдуть», – підсумував Сергій Третьяков.

Нагадаємо, що перші вибори депутатів Миколаївської міської ради об’єднаної територіальної громади, що на Донеччині, пройдуть 18 грудня.