Олена Мурза, Сумщина: По суті депутат – це волонтер для свого округу

06.10.15

Вирішити проблему на місці набагато простіше, ніж їхати до Києва й просити допомогти того, хто взагалі не знає, що відбувається. Саме партія «НАШ КРАЙ» складається з людей, які працюють на місцях і знають проблеми місцевих мешканців.

Чому ви вирішили йти на місцеві вибори 2015 року?

Рішення брати участь у виборах далося мені важко. Я – дуже активна людина й завжди беру участь у «житті» нашого двору, дитячого садка, куди ходили мої діти, та школи, не оминаю проблем міста.тАле коли намагаєшся їх вирішити, найчастіше стикаєшся з «бетонною стіною» у вигляді нашої влади. Тож вирішила діяти як у моїй улюбленій приказці: «Якщо хочеш, щоб щось було зроблено добре – зроби це сам!».

Ви балотуєтеся від партії «НАШ КРАЙ». Чому саме ця політична сила?

Іти на вибори від партії «НАШ КРАЙ» мене спонукали два моменти. По-перше, сподобалася незвичайна структура партії (лідер у кожній області). Адже вирішити проблему на місці набагато простіше, ніж їхати до Києва й просити допомогти лідера, який взагалі не знає, що відбувається у нас в місті. А по-друге, мені подобається команда на чолі з Віктором Федорченком. Він – ділова людина, вміє сам працювати і допомагає іншим.

Які зміни мають відбутися в місті після виборів 25 жовтня?

Сподіваюся на те, що після виборів до місцевої ради прийдуть люди, які працюватимуть. Адже по суті депутат – це волонтер для свого округу, він опікується й допомагає людям за своїми переконаннями, а не шукає, де б собі «відрубати» шматочок.

Якими будуть ваші перші кроки як депутата міської ради?

Перший крок – налагодити зв’язок з людьми. Зараз тільки одиниці знають, що у кожного депутата є своя приймальня і що можна туди прийти й звернутися за допомогою. Людей потрібно поінформувати про місце й час прийому виборців, щоб у депутата був зв’язок з людьми, адже дуже часто про проблеми в місті влада дізнається дуже пізно, коли вже щось прорвало або згоріло. А те, що два роки до катастрофи воно протікало чи іскрило, і можна було б уникнути таких наслідків, якби люди знали, куди прийти і до кого звернутися, – це факт.

Про кандидата

Олена Мурза

Iнженер ТОВ «Спецавтоматика ЛТД», кандидат у депутати від партії «НАШ КРАЙ» по округу №9. Має економічну освіту, закінчила Харківський машинобудівний коледж і Сумський державний університет. Займається громадською роботою: член громадської організації «Промінь-2014», голова батьківського комітету ДНЗ №40 «Дельфін».