Олена Лисянюк, Житомирщина: Навести лад у місті зможуть тільки фахівці

05.10.15

Кандидат у депутати Житомирської міської ради від партії «НАШ КРАЙ» Олена Лисянюк мріє про справжню командну гру.

Які першочергові завдання маєте вирішувати, прийшовши до влади?

Я – командний гравець. Тому моє першочергове завдання – ефективна робота команди, активна участь у прийнятті рішень щодо стратегічних питань розвитку міста. Працюю у сфері освіти, добре розуміюся саме в цій галузі. Знаю, що необхідно змінити, аби оптимізувати процес навчання. Робота лікаря, вчителя, працівника культури надзвичайно важлива, адже саме представники цих професій формують майбутнє покоління, від якого через кілька десятків років залежатиме наше життя, доля Житомирщини і України в цілому. Тому від того, що ми зараз вкладемо в голови молодому поколінню, як ми їх навчимо патріотизму, вмінню старанно й ефективно працювати на розвиток Житомира, бути гідними громадянами свого міста, області, країни, – залежатиме наше майбутнє.

У чому саме ви бачите покращення життя у вашому місті?

Я асоціюю місто з великою квартирою, де живе багато різних людей, у кожного є свої особливості в побуті, стилі життя. Але кожен господар хоче, щоб в його оселі панували порядок і чистота. Добробут нашого міста – наше майбутнє. Хочеться, щоб Житомир був привабливим для людей, особливо тих, котрі шляхом інвестицій зможуть покращити якість життя у місті, створити робочі місця. Лише цього року я зустрілася з двома іноземцями, які хочуть заснувати в Житомирі власний бізнес. Для цього потрібно звести до мінімуму всі перешкоди, які сьогодні стоять перед підприємцями.

Буду робити все від себе залежне, щоб покращити життя у місті. Я не маю партійного досвіду, з родини робітників, всього дійшла власним розумом. Коли людина чогось дуже хоче, то зможе досягти бажаного. Головне – бути наполегливим, цілеспрямованим, докласти потрібних зусиль і впевнено йти до своєї мети!

ПРО КАНДИДАТА

Олена Лисянюк

Заступник директора з навчально-виховної роботи з іноземних мов Житомирської спеціалізованої школи №20, вчитель року-2015