Олександр Ясинецький, Житомирщина: В країні «горить» все: втручання необхідне в усі сфери життя

20.09.15

Олександр Ясинецький – чинний заступник мера міста Коростеня, що в Житомирській області. Працює у виконавчій владі десять років. Вважає, що партія «Наш край» здатна вирішити багато проблем регіону.

Чому ви приєдналися до партії «НАШ КРАЙ»?

Я ніколи не цікавився політикою, бо вважав, що роботи вистачить саме у виконавчій владі. Люди в країні втомилися від політиканства: нічого, по суті, в політиці не змінюється, а ситуація в Україні у всіх сферах життя стає дедалі гіршою. Багато розмов, проте мало конкретних справ. Партія «Наш край» продукує багато ідей, тому, сподіваюся, прості люди нам повірять.

У скількох округах міста ви виставили ваших кандидатів?

У всіх 34 округах. Серед наших однопартійців практично немає людей, які «засвітилися» б на національному рівні. Їх можна назвати просто успішними людьми у своїх професіях: медики, працівники освіти, господарники, бізнесмени. Компанія на перший погляд здається досить різнорідною, але я бачу в такому розмаїтті нашу перевагу. По-перше, наші висуванці позбавлені негативу попередніх політичних років – вони в політиці починають з чистого аркуша. По-друге, кожного з нас рядові коростенці знають не один рік – ось ми, поруч щодня. І що дуже важливо — люди в команді підібралися досить авторитетні.

Скільки місць в органах місцевого самоврядування планує отримати ваша команда?

Не менше 50 відсотків. За підсумками виборів, сподіваюся, ми увійдемо в першу трійку партій. Думаю, коростенці зможуть достойно оцінити нашу команду і повірять людям, яких добре знають. Виборці віддадуть свої голоси тим, хто сьогодні займається конкретними справами на своїх місцях, у планах у яких немає прожектерства. А є тверде розуміння того, що потрібно місту та кожному коростенцю.

З вами важко не погодитися – результат був би відмінним. Однак після виборів і попит буде великий. Чим ви плануєте зайнятися передусім? Іншими словами, що просто «горить»?

В країні «горить» все: втручання необхідне в усі сфери життя. Але насамперед потрібно займатися економікою регіону. Робочі місця, інвестиції, заробітні плати. У Коростені діє цікавий інвестиційний проект – індустріальний парк «Коростень», який дає поштовх місцевій економіці. Думаю, його потрібно енергійно розвивати, аби пересічні містяни могли отримувати роботу, заробітну плату. Щоб зростали доходи у всіх, тоді буде процвітати і все місто.