Олександр Соколов, Чернігівщина: Ми повинні пом’якшити дію комунальних тарифів

11.10.15

Міськрада збільшила фінансування Програми одноразової матеріальної допомоги

Чернігівська міська рада виділила 20 млн. грн. на Програму одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста. Відповідне рішення було схвалено під час чергової сесії міськради, що стала останньою у цьому скликанні. Депутати внесли зміни до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Чернігова на 2014–2018 роки, збільшивши її фінансування на 2015 рік. Це питання викликало значну дискусію серед депутатів.

Чернігівський міський голова Олександр Соколов наголосив, що кошти вкрай необхідні мешканцям міста, які з початком опалювального сезону повною мірою відчують тарифний тягар. «Ми послідовно йшли до того, щоб заробити ці гроші. Ми хоч якось повинні пом’якшити дію комунальних тарифів», – зазначив він. Також Олександр Соколов повідомив, що програма діятиме до кінця року. Кожен чернігівець, який опинився у складних матеріальних умовах, може отримати матеріальну допомогу від міської ради, надавши до відділу звернень громадян відповідний пакет документів.

Програма одноразової матеріальної допомоги у місті Чернігові працює вже не один рік. Згідно з документом допомогу отримують чернігівці, які опинилися у скрутному матеріальному становищі (захворювання, низький рівень матеріального забезпечення тощо). Торік матеріальну допомогу отримали понад 550 учасників АТО (на суму 300 тис. грн.), за дев’ять місяців цього року – близько 900 учасників АТО (на суму майже 0,5 млн. грн.).

Цього року завдяки більшим надходженням, отриманим від децентралізації, фінансування програми збільшено до 20 млн. грн.

За підсумками сесії Чернігівський міський голова подякував депутатському корпусу за роботу. На його думку, діяльність міської ради шостого скликання була досить успішною, хоча іноді політичні питання вносили непорозуміння у сесійну залу. «Події в країні позначилися на діяльності міськради. Але дай Бог, щоб і наступні скликання мали такий склад. Якби децентралізація розпочалася раніше, і не було війни, вважаю, вдалося б зробити більше», – підсумував Олександр Соколов.