Олександр Фельдман зустрівся з Папою Римським Франциском

19.10.17

Співголова партії «Наш край», народний депутат, засновник Київського міжнародного межконфесійного форуму Олександр Фельдман зустрівся 18 жовтня з Папою Римським Франциском. Про це повідомляє прес-служба Харківської організації “Нашого краю”.

Аудієнція відбулася в Римі в рамках дводенного з’їзду правління міжнародної релігійної організації “Релігії за мир”, йдеться в повідомленні.

По словам Олександра Фельдмана, слова Папи не залишили нікого байдужими.

«Слова, з якими Папа звернувся сьогодні до нас, не може залишити нікого байдужим. Важливість миру, важливість міжрелігійного примирення, роль релігії в побудові мирного суспільства – це те, про що Папа говорив з нами. Він осудив будь-які акти насилля, які здійснюються в ім’я релігії, і закликав всіх людей доброго волі спільними зусиллями захищати світ на нашій планеті», – зазначив він.

Олександр Фельдман підкреслив, що під час спілкування з українською делегацією Папа Римський особливо відзначив важливість миру для України.

«Під час спілкування з українською делегацією Папа Римський особливо відзначив важливість миру для України. Франциск благословив привезені з України жолуді, якими буде висаджено Аллею миру в різних містах країни. Перше дерево буде посаджено в Фельдман Екопарк у Харкові», – повідомив співголова партії.

Нагадаємо, 18-19 жовтня у Римі (Італія) проходить з’їзд організації «Релігії за мир». Засновник Київського міжнародного межконфесійного форуму Олександр Фельдман – єдиний представник України в організації.

Як відомо, “Релігії за мир” – потужна міжнародна релігійна пацифістська організація з штаб-квартирою в Нью-Йорку. Має консультативний статус при ЮНЕСКО, ЮНІСЕФ та Економіко-соціальній раді при ООН. Організація об’єднує релігійних діячів з 92 країн світу. Генеральний секретарь організації – Уїльям Вендлі.