Харківська область – на другому місці після Київської по кількості приватних підприємців, які припинили свою діяльність

18.01.17

Такі дані наводить на своїй сторінці в ФБ співголова партії “Наш край”, народний депутат України Олександр Фельдман. За його словами, це є результатом підвищенням податків, збільшення розміру “мінімалки” і нинішня компанія по “моніторингу зарплат”. Олександр Фельдман також повідомив, що всього за неповний місяць в Україні закрилось біля 130 тисяч ФОПів, і ця тенденція зберігається.

Він нагадав, що ще восени, коли влада тільки починала «піаритися» на темі підвищення «мінімалки», експерти попереджали, чим це загрожує бізнесу: новими скороченнями, безробіттям, закриттям або відходом у «тінь» ФОПів.

«Як ми бачимо, збуваються найгірші експертні прогнози. Замість захисту гарантованого права громадян на ведення підприємницької діяльності, керівництво країни, по суті, перейшло до активного знищення малого і середнього бізнесу. Сьогодні влада змогла гарантувати своїм громадянам лише «бюджет виживання», неправомірно отримавши натомість необмежений доступ в усі сфери діяльності, і право в односторонньому порядку диктувати умови і правила життя. Але це точно не європейський, не ліберальний і не ринковий підхід», – зазначив Олександр Фельдман.

Депутат переконаний, щоб вирватися з економічної кризи, повинні відбуватися абсолютно зворотні процеси, які будуть безпосередньо пов’язані зі створенням в країні належних умов для чесного бізнесу, який буде вигідно вести.