Олег Недава очолив Донецьку обласну організацію «Нашого краю»

12.10.18

У Донецькій області переобрали голову обласної організації «Нашого краю». Ним став народний депутат України Олег Недава.

Відповідне рішення було прийнято 10 жовтня в Роднинському під час звітно-виборчої Конференції Донецької обласної організації «Нашого краю». За його призначення партійці проголосували одноголосно.

Голова Центрального політвиконкому «Нашого Краю», співголова «Нашого краю» Олександр Мазурчак привітав новопризначеного голову «Нашого краю» у Донецькій області.

«Я впевнений, з вами справжній лідер, разом з яким ви отримаєте багато перемог. Політична діяльність – це сума роботи кожного з вас, складена в результат. Спільними зусиллями ми дамо хороший показник, і ваш внесок буде і далі вагомим в роботі партії «Наш край», -зазначив Олександр Мазурчак.

У свою чергу, Олег Недава подякував колегам за надану йому довіру.

«Я вдячний за підтримку і гордий відчувати себе членом єдиної команди. Тільки завдяки вашим зусиллям, можливостям і бажанням ми досягли високих результатів. Ми знаємо кожного прихильника і кожного члена партії. Безпосередня комунікація з населенням – важливий етап в діяльності партії. Нас об’єднала необхідність захисту своїх громад і забезпечення стабільного розвитку в регіонах. У цей важкий час ми продовжуємо працювати на благо рідного краю та держави», – підсумував Олег Недава.