Олег Баляш очолив “Наш край” на Волині

14.02.19

Олег Баляш очолив Волинську обласну організацію політичної партії “Наш край”. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Обласна звітно-виборча конференція партії відбулася сьогодні у селі Радовичі Турійського району Волинської області. За кандидатуру Баляша проголосували одноголосно.

Олег Баляш має дві вищі освіти, є членом політради партії “Наш край”, має досвід партійної роботи, адже очолював міську Львівську партійну організацію, є багаторічним керівником науково-виробничого об’єднання “Гетьман”.

“Це людина з великим досвідом, яка має бажання і спроможність ефективно керувати обласною організацією. Думаю, що з його приходом партійна організація отримає новий поштовх і нові можливості для розвитку” – розповів Олександр Мазурчак, голова Центрального виконавчого комітету, співголова партії “Наш край”.

Олег Баляш повідомив, що пріоритетом партії є розвиток місцевого самоврядування, євроінтеграція, цілісність країни. Також назвав дві основні цілі на найближчі два роки: перша – розбудовувати партію, пройти у Верховну Раду, аби мати змогу подавати свої законопроекти. Друга – діяти так, аби під час місцевих виборів більше партійців здобули посади в органах місцевого самоврядування. Все це для того, аби у кожному краї мати надійних представників, які розбудовували б країну.

“Більшість людей голосували з думкою, що їхній голос не впливає на вибори. А насправді всі ми – маленькі піщинки, які утворюють ґрунт, з якого повинна будуватись вся наша партійна організація, і інші напрямки роботи, куди ми хочемо рухатись” – сказав Олег Баляш.