Оксана Олійник, депутатка Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» взяла участь у засіданні постійної комісії з гуманітарних питань

29.10.2129 10 zhytomyr - Оксана Олійник, депутатка Житомирської обласної ради від політичної партії «Наш край» взяла участь у засіданні постійної комісії з гуманітарних питань

Сьогодні відбулась постійна комісія з гуманітарних питань на якій погодили винести на найближчу сесію внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2021 рік.

 

Зокрема, йдеться про субвенції, які отримали з держбюджету — 140,2 млн. гривень: 26.7 мільйонів на заклади охорони здоров’я, 54.4 мільйони на Нову Українську школу, 16.5 мільйонів гривень на інфраструктурні об’єкти, також на соціальні програми.

Депутати заслухали Прогноз обласного бюджету на 2022-2023 роки, оскільки вже активно розпочався процес формування головного фінансового документа Житомирської області на наступний рік.

На засіданні комісії депутатка від «Нашого краю» Оксана Олійник підтримала  ініціативу звернутися до бюджетної комісії, щодо ремонту будівлі КП «Житомирський академічний музичний фаховий коледж ім. В.С. Косенка» на який треба 1 мільйон 900 тисяч гривень. Проєкт передбачає: укріплення стін, теплоізоляцію та укріплення фундаменту в чотирьох точках.

Також депутати погодили винести на найближчу сесію переукладання контрактів з керівниками низки комунальних закладів області.

Чергове засідання сесії Житомирської обласної ради заплановане на 4 листопада.