Офіс депутатів «Нашого краю» запрацював у Городні на Чернігівщині

26.05.21gorodnya - Офіс депутатів «Нашого краю» запрацював у Городні на Чернігівщині

Офіс-громадська приймальня  депутатів партії «Наш край» запрацював у Городні на Чернігівщині. Спілкуватимуться із місцевими жителями та допомагатимуть вирішувати проблемні питання в ньому депутати Городнянської міської ради від «Нашого краю» та депутат обласної ради Ігор Романенко.

Він, а також керівник фракції «Наш край» в обласній раді Сергій Баришовець взяли участь в урочистому відкритті офісу. Серед гостей – місцеві депутати, активісти і волонтери.

«Бути відкритими і доступними для людей – це не просто слова, це справи «Нашого краю». Ми працюємо не лише перед виборами, а постійно, реально вирішуємо питання місцевих жителів», – наголошує керівник обласної фракції в облраді.

За словами Ігоря Романенка, відкриття громадської приймальні депутатів партії «Наш край» – це важлива подія для Городні і городнянців, оскільки створено відкритий майданчик для спілкування із місцевими жителями. Також представники партії розраховують на активність молодих людей Городнянської громади, які зможуть долучитися до підготовки проектів, важливих для громади, отримати досвід роботи з документами.

У приймальні депутати працюватимуть щоденно – по кілька годин у позаробочий час.