Одеський «Наш край»: Не дамо знищити парк «Юність»

07.07.16

Міська організація політичної партії «Наш край» закликає всі політичні партії, громадські організації, небайдужих громадян підтримати акцію одеситів зі збору підписів під зверненням до мера Одеси Г.Труханову з вимогою захистити парк «Юність» і зберегти його як невід’ємну частину міста. «Тільки об’єднавши зусилля, ми зможемо домогтися справедливості», – йдеться в тексті заяви.

«Парк «Юність» постійно хочуть забудувати. З 2001 року забудовники не перестають тероризувати жителів навколишніх будинків спробами захопити найменший ділянку зеленої зони, встановити паркан на ній і приступити до роботи. Але одесити готові боротися за своє право дихати чистим повітрям. Парку бути, дорозі – ні!», – резюмується в заяві.

Як відомо, ще в лютому цього року ряд одеських ЗМІ писали про небезпеку, що нависла над нашим парком «Юність», що на 8-й станції Великого Фонтану. За опублікованою раніше інформацією, забудовники ЖК «Морська Симфонія» розробили проект дороги до свого ЖК, який проходить через пішохідну зону парку, і відрізняється від дороги, зафіксованої в Генеральному плані міста, який був прийнятий на сесії Одеської міської ради 25.03.2015 року.