Очільниця Дніпропетровська приєдналася до «Нашого краю»

17.09.15DSC 0834 sm - Очільниця Дніпропетровська приєдналася до «Нашого краю»

Галина Булавка, яка з березня виконує обов’язки міського голови Дніпропетровська, йде на вибори разом із командою партії «Наш край». Про намір висунути свою кандидатуру на виборах міського голови вона заявила під час з’їзду партії у Києві у четвер, 17 вересня.

Галина Булавка підкреслила, що разом із командою мерів «Нашого краю», яка сьогодні об’єднує понад 70 чинних та колишніх міських голів, працюватиме над вирішенням нагальних проблем регіону.

Як зауважила Галина Булавка, одне з основних завдань міського голови – робота над наповненням міського бюджету і справедливий розподіл коштів на потреби міста. «Для керівника дуже важлива підтримка людей. А лідер і керівник, у свою чергу, мають мати повагу до людей і бюджету, який наповнюється працею громадян», -відзначила Галина Булавка.

Галина Булавка з народження живе і працює у Дніпропетровську, у 90-х роках керувала справами виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради, згодом була заступником голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, з 2002 по 2004 – головою Дніпропетровської обласної ради, з 2004 по 2006 рр. – заступником голови обласної ради. Очоливши обласну раду Дніпропетровщини, Галина Булавка стала першою жінкою у державі на такій посаді. З березня 2015 року виконує обов’язки міського голови Дніпропетровська після обрання на посаду секретаря міськради.