«Область може виявитися ізольованою», – Кормишкін про бездіяльність нардепів і губернатора

29.10.19

Глава фракції політичної партії «Наш край» в Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін закликав нардепів від Миколаївщини та губернатора Олександра Стадника звернути увагу на проблеми регіону. Зокрема, на дороги області. В іншому випадку, за словами депутата, Миколаївська область може відмовитися ізольованою від інших регіонів.

Про це Юрій Кормишкін написав на своїй сторінці в Фейсбук.

«Просто не розумію, як можна очолити область (досить проблемний регіон, що вже тут таїти) і не вивчити її проблематику, щоб правильно розставити пріоритети в роботі. Я розумію, що Олександр Стадник, людина нетутешня, що часу з моменту призначення пройшло мало часу, але підкажіть йому хто-небудь з найближчого оточення, що крім непрацюючого коледжу і молодіжної громадської організації у нас в області, як мінімум, дороги розбиті, аеропорт нормально не працює і область в принципі потребує фінансової допомоги з боку держави», – заявив депутат обласної ради.

Юрій Кормишкін обурився, що в бюджеті 2020 на аеропорти Ізмаїла і Дніпра гроші закладені, а фінансування Миколаївського аеропорту з боку держави немає.

«Схожа ситуація і з дорогами. І якщо раніше больовими точками були напрямки на Кропивницький і Кривий Ріг, то тепер додалася дорога на Херсон. І про це, знову-таки, говорять не «слуги народу», а наш однопартієць Володимир Сальдо і кожен, хто їздить в тому напрямку. З моменту минулої сесії, де дороги Миколаївської області в черговий раз визнали аварійними, пройшло достатньо часу, щоб зробити хоч якісь кроки назустріч крику про допомогу. Але навіть про проблему моста президенту повідомляють журналісти замість нардепів і губернатора. Не хочу бути песимістом, ось тільки з такою тенденцією зовсім скоро Миколаївська область виявиться ізольованою від інших регіонів. Так що навіть «реформаторам» бігти нікуди буде, хіба що вплав», – написав Кормишкін.